معرفی

شرکت تولیدی و بازرگانی شهاب انرژی صبح

تولید کننده محصولا ت غذایی با آرم تجاری پنگوئن، کروسلی و میوسلی فیتا

دریافت کننده لوح طرح صنعتی نمونه سال ۱۳۸۶ استان گلستان

ما مفتخریم که با قدم گذاشتن در پروسه تولید کشور باری کوچک را به دوش گرفته و با نوآوری در صنعت تولید مواد غذایی، برای اولین بار در ایران پر افتخار اسلامی و با همکاری متخصصین داخلی و خارجی و با استفاده از بروزترین تکنولوژی تولید اقدام به تولید محصولی جدید به نام صبحانه کامل میوسلی نماییم.

با همکاری شرکت پارس ایمپکس هلند و پشتیبانی شرکتهایی از کشورهای هلند، آلمان، ایرلند، انگلستان و بلژیک که در تامین و راه اندازی پیشرفته ترین ماشین آلات خطوط تولید صبحانه کامل میوسلی ما را یاری کردند.

این شرکت مجهز به پیشرفته ترین امکانات آزمایشگاهی جهت آزمایش مواد اولیه ، محصول در حال ساخت و محصول نهایی می باشد و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه متال دتکتور در انتهای خط تولید و عبور بسته های تولید شده از زیر این دستگاه جهت سلامت بسته های تولید شده از ویژگیهای خاص این مجموعه تولیدی می باشد


Shahab energy  sobh  is a manufacturer of all kinds of breakfast cereal

The company began his career in 2008 and Now is the leading company in Breakfast cereals in iran .

Shahab energy sobh  is equipped with modern and specialized European Production lines and modern and specialized Laboratories for Testing of raw materials and final Products.

The Production of shahab energy sobh are: variety of Breakfast Cereals  , Cereals Bar , Grain , Brown Rice , Bread Crumps , variety of Flours, Hot Drinks,…

شرکت شهاب انرژی صبح در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سریالهای صبحانه آغاز نمود .

این شرکت با بکار گیری دانش فنی روز و ماشین آلات مدرن اروپائی و خطوط تولید کاملا” اتو ماتیک و آزمایشگاهی مدرن محصولات متنوع سریالهای صبحانه میوسلی سوئیس و انواع کرن فلکس ها را تولید و به بازار ارائه نمود . در مدت کوتاهی پس از استقبال از محصولات این شرکت محصولات جدید و متنوع این شرکت مانند انواع غلات فرآوری شده انواع آردها ,برنج قهوه ای ,بادام زمینی روکش دار هلندی و انواع سریال بار ها به بازار عرضه شد . هم اکنون با تنوعی بیش از ۸۰ نوع محصول مختلف فعالیت خود را ادامه داده و در آینده ای نزدیک کارخانه سوم شرکت جهت تولید بیش از ۲۰ محصول دیگر افتتاح خواهد شد .

همچنین این شرکت تامین کننده مواد اولیه برخی از کارخانه جات می باشد .

کالا های عرضه شده جو پرک ,گندم پرک , انواع آرد جات ,پودر سوخاری در تنوع مختلف ,و دانه های کریسپی در سایز های مختلف می باشد .